Skip to the main content

Functionarissen

0 FunctionarisFunctionarissen
Resultaten
Clubwebmaster

Coby Aalbrecht

Strandweg 463
3151 HV Hoek Van Holland

johco5859@gmail.com

06-46326853

Clubsecretaris, Clubbestuurslid

Dionne Akkermans

van Prooijenstraat 2
2694 AC 's-gravenzande

deakkermans@gmail.com

06-83976499

Clubmateriaalbeheerder, Clubbestuurslid

Brigitte Cornielje

van de Kasteelestraat 42
2691 ZP 's-gravenzande

brigittecornielje@gmail.com

06-38378205

Clubledenadministrateur

Wim Emmerik

Dreeslaan 413
2672 DZ Naaldwijk

w.emmerik2@kpnplanet.nl

06-23903600

Club contactpersoon NBBR, Club TC-lid, Club competitieleider extern

Wil van Geffen

Hoflaan 52
2691 AT 's-gravenzande

vgeffen@kabelfoon.nl

06-51656385

Clubwebmaster, Clubbeheerder USS, Club TC-lid

Harry Groenewegen

Meloenlaan 1
2681 MA Monster

harry@hatrix.nl

06-34897133

Clubbestuurslid, Club AMP

Silvy van der Maat

Rijnvaartweg 53
2691 WJ 's-gravenzande

silvyvandermaat@telfort.nl

0174-420293

Clubvoorzitter, Clubbeheerder USS, Club TC-lid

Marcel Petri

Minstreelhof 30
2694 AT 's-gravenzande

mwpetri56@kpnmail.nl

06-53744134

Clubpenningmeester, Clubbestuurslid, Clubwebmaster

Rene Reijgersberg

Secretaris Verhoeffweg 9 app12
2671 HT Naaldwijk

r.reijgersberg@gmail.com

06-49136695

Club contactpersoon NBBR, Club TC-voorzitter, Clubbeheerder USS, Club competitieleider extern

Dirk Valstar

Naaldwijkseweg 251
2691 PV 's-gravenzande

d.valstar@hccnet.nl

06-51223693